Förtroendevalda i Motala kommun

Håkan Argander (M)

Kontaktinformation

E-post:
hakan.argander@motala.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31