Förtroendevalda i Motala kommun

Helen Albrektsson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2022-10-15 2026-10-14
Motala Idrottspark AB Suppleant 2022-03-14 2023-04-01