Förtroendevalda i Motala kommun

Seija Kuutti (S)

Kontaktinformation

E-post:
seija.kuutti@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunala pensionärsrådet Ersättare 2023-01-02 2026-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31