Förtroendevalda i Motala kommun

Lotta Eriksson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Lotta.Eriksson@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Valnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31