Förtroendevalda i Motala kommun

Raoul Halldan (SD)

Kontaktinformation

E-post:
raoul.halldan@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-31 2026-10-31
Vatten- och avfallsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31