Förtroendevalda i Motala kommun

Jonas Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.a.andersson@motala.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31