Förtroendevalda i Motala kommun

Lars Östbom (S)

Kontaktinformation

E-post:
lars.ostbom@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-31 2026-10-31
Politiska sekreterare Politisk sekreterare 2023-01-16 2023-03-31