Förtroendevalda i Motala kommun

Tini Van Der Poll Andersson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
tini.andersson@motala.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bildningsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14