Förtroendevalda i Motala kommun

Maj Bergendahl (S)

Kontaktinformation

E-post:
maj.bergendahl@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Politiska sekreterare Politisk sekreterare 2023-01-05 2023-03-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31