Förtroendevalda i Motala kommun

Jessica Björk (S)

Kontaktinformation

E-post:
jessica.bjork@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Socialnämndens myndighetsutskott Ledamot 2023-01-01 2026-12-31