Förtroendevalda i Motala kommun

Mark Henriksson (M)

Kontaktinformation

E-post:
mark.henriksson@motala.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bildningsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Bildningsnämndens arbetsutskott Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Krisledningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31