Förtroendevalda i Motala kommun

Anna Lust (M)

Kontaktinformation

E-post:
anna.lust@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala pensionärsrådet Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-16
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31