Förtroendevalda i Motala kommun

Kerstin Lundberg (V)

Kontaktinformation

E-post:
kerstin.lundberg@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens jämlikhetsberedning Ledamot 2019-02-19 - 2022-10-09
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31