Annelie Almérus (M)

Kontaktinformation

E-post:
annelie.almerus@motala.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 2020-06-09 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ordförande 2020-06-09 - 2022-10-09
Krisledningsnämnden Ordförande 2020-06-09 - 2022-12-31
Sjöstaden Motala Mark AB Ordförande 2020-02-11 - 2021-04-01
Tillväxt Motala ekonomisk förening Ledamot 2020-04-21 - 2023-05-01