Förtroendevalda i Motala kommun

Catarina Engström (MP)

Kontaktinformation

E-post:
catarina.engstrom@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Bildningsnämndens kultur- och fritidsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14