Förtroendevalda i Motala kommun

Maj Bergendahl (S)

Kontaktinformation

E-post:
maj.bergendahl@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31