Förtroendevalda i Motala kommun

Hanna Lindell (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-31 2026-10-31