Per Stark (M)

Kontaktinformation

E-post:
per.stark@motala.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-09-01 - 2022-10-14
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2020-02-11 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott 1:e vice ordförande 2020-03-19 - 2022-12-31
Socialnämndens myndighetsutskott 1:e vice ordförande 2020-04-15 - 2022-12-31