Förtroendevalda i Motala kommun

Johan Johansson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
karl-johan.johansson@motala.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2020-02-11 - 2022-12-31