Förtroendevalda i Motala kommun

Lotta Eriksson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
liselotte.ericsson@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Insynsplats 2019-02-13 - 2022-12-31