Förtroendevalda i Motala kommun

Tini van der Poll Andersson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
tini.andersson@motala.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bildningsnämnden Ledamot 2020-02-11 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14