Förtroendevalda i Motala kommun

Jan Andersson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
jan.andersson@motala.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Politiska sekreterare Politisk sekreterare 2020-01-19 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott Insynsplats 2019-02-13 - 2022-12-31