Förtroendevalda i Motala kommun

Roger Markström (M)

Kontaktinformation

E-post:
roger.markstrom@motala.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Bostadsstiftelsen Platen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14