Förtroendevalda i Motala kommun

Ingegärd Karlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
ingegard.karlsson@motala.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Valnämnden 2:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31